Oud wereldkampioen Rob Harmeling brengt Geluk in Beweging
ENSCHEDE - 8 maart – Stadhuis Enschede – met Herman van der Zandt.
Opening fitnesszone bij natuurspeelplaats Cool Nature in Hellendoorn
HELLENDOORN - Bij natuurspeelplaats Cool Nature aan de Koemaste in Hellendoorn kunnen vanaf nu niet alleen...
Sophie ter Haar Overijssels Kampioen L2 dressuur
HELLENDOORN - In Genemuiden stond het afgelopen weekend het laatste deel van de regiokampioenschappen dressuur op het programma.
Gezocht: stoere meiden voor handbalinstuif
LOSSER - Wil je eens een (andere) sport uitproberen? Wel eens gedacht aan handbal?
International Masters’ Allround Games - WK Schaatsen 30+ in Enschede
ENSCHEDE - Op vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 maart 2024 vinden de Masters’ Allround Games 2024...
Handbal: E/D Jeugd naar bekerwedstrijd eredivisieclubs
LOSSER/RAALTE - Op 20 februari waren spelers van E1/E2 en D3 van de handbalvereniging Combinatie ’64...
Bijzondere avond voor Walking Handball
LOSSER - Walking Handball blijkt een groot succes te zijn in Losser.
Berber Nijland reserve kampioen van Overijssel
HELLENDOORN - Dit weekend stond er weer een deel van de regiokampioenschappen op het programma.Er werd...
Carnavalstraining bij handbalvereniging Combinatie ‘64
LOSSER - Op 8 februari was weer de jaarlijkse carnavalstraining voor de H-jeugd en F-Jeugd van Handbalvereniging Combinatie ’64.
Hertruiters springen in de prijzen tijdens thuiswedstrijd
HELLENDOORN - Afgelopen week werd er in Hellendoorn een springwedstrijd georganiseerd.
NIJVERDAL - Het Sportgala van de gemeente Hellendoorn vindt op zaterdag 8 februari om 20.00 uur plaats in het ZINiN Theater. Op het Sportgala worden alle Nederlandse en Europese kampioenen gehuldigd en de sportman/vrouw/ploeg en talent gekozen.
Tijdens het gala zijn er optredens en shows van: Nederlands kampioen: Hiphopgroep Next Episode Crew met o.a Joshua Rada en Nicole Grooters; Nederlands kampioen en 7e allround op EK Portugal: Acro-gym Acrobatiek Artistiek: Charèll Phijffers, partners Wietske van der Tol en Danisha Palsma. Er is ook een demonstratie Freerunning o.l.v. Stephan Keijl.
De genomineerden:
Sportvrouw
Sharice Velthuis (turnen/springen)
Nederlands kampioen tumbling
Nederlands kampioen Plank pegasus
Nederlands kampioen Trampoline springen
Nederlands kampioen Trampoline pegasus
Nederlands kampioen Trampoline tafel
Nederlands kampioen groepsspringen
Nederlands kampioen Clubteams
Individueel Nederlands kampioen Airtumbling
3e op NK groepsspringen Airtumbling
Overijssels kampioen individueel en groepsspringen
Arenda Abbink (hardlopen) in 2012 sportvrouw, in 2013 prestatieverbetering
2e NK marathon (35+)
Winnaar marathon Enschede (35+)
3e NK indoor baan 1500m (35+)
Nederlands kampioen indoor baan 3000m (35+)
4e NK outdoor 1500m (35+)
4e Apeldoorn 5000m (35+)
3e op NK 10 km (35+)
Winnaar 50 km Salland trial
10 1e plaatsen op 3 km en halve marathon
Ayla Wilbrink (turnen/springen)
Nederlands kampioen clubteams tumbling
Individueel Nederlands kampioen tumbling
Sportman
Bastiaan Meulenbelt (squash)
Nederlands kampioen Squash dubbel heren (elite groep met Frank Hartkoren)
Nederlands kampioen mix dubbel (elite groep met zus Melissa)
Nederlands clubkampioen met Esrein 25
Kampioen met Squash Hellendoorn
Kampioen Euregio competitie (hele seizoen 2013 ongeslagen)
Jeffrey Hoogland (baanwielrennen)
3e plaats op EK team sprint in Anadia Portugal
3e plaats op NK Keirin
Nederlands kampioen op de 250 meter staande start
6e plaats NK tijdrit 1 km
NK sprint de 4e plaats
WK team sprint 10e
WK individueel sprint 35e
Robin Nijkamp (enduro)
Nederlands kampioen enduro E2 klasse
Nederlands kampioen KTMWPM1 team
Sportploeg
Z@PC Het Ravijn, dames 1 (waterpolo) in 2012 sportploeg in 2013 evenaring prestatie
Nederlands kampioen
2e plaats KNZB beker
Willem Tell (schieten)
NK schieten 12 m KKG Houdingen Klassa A
Sporttalent
Diede Bronkhorst (synchroonzwemmen)
2e op NK senioren (vanaf 19 jaar)
2e op NK junioren (16 t/m 18 jaar)
3e op NK met techniek (13 t/m 15 jaar)
3e op NK finale solo’s
2e op NK finale duetten
2e op NK finale teams/
Kars Jansman (schaatsen)
2e op 5000m NK Allround Junioren
5e op 3000m NK Allround Junioren
6e plek eindklassement NK Allround Junioren
Verbetering baanrecord A junioren op de 10 km in Enschede
Yusuf Can Figengul (turnen/springen)
Nederlands kampioen minitrampoline Pegasus
2e plaats NK op onderdeel minitrampoline vrij
De jury bestond uit:
Bilal Durmaz (sporter)
Marianne Freriks (sporter)
Dinand Tijhuis (sporter)
Fred Steenbruggen (BLOS)
Jan Thien (werkgroep)
Irene van Nijen (werkgroep)
Hermien Dollen (sporter/werkgroep).
Janneke Braakman (technisch voorzitter)
Hans Galgenbeld (onafhankelijk voorzitter)
Colette Hofstede (onafhankelijk voorzitter).
Foto's uit 2013: Johan Reijnders.
Tweet |
|
|
|
|