Oud wereldkampioen Rob Harmeling brengt Geluk in Beweging
ENSCHEDE - 8 maart – Stadhuis Enschede – met Herman van der Zandt.
Opening fitnesszone bij natuurspeelplaats Cool Nature in Hellendoorn
HELLENDOORN - Bij natuurspeelplaats Cool Nature aan de Koemaste in Hellendoorn kunnen vanaf nu niet alleen...
Sophie ter Haar Overijssels Kampioen L2 dressuur
HELLENDOORN - In Genemuiden stond het afgelopen weekend het laatste deel van de regiokampioenschappen dressuur op het programma.
Gezocht: stoere meiden voor handbalinstuif
LOSSER - Wil je eens een (andere) sport uitproberen? Wel eens gedacht aan handbal?
International Masters’ Allround Games - WK Schaatsen 30+ in Enschede
ENSCHEDE - Op vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 maart 2024 vinden de Masters’ Allround Games 2024...
Handbal: E/D Jeugd naar bekerwedstrijd eredivisieclubs
LOSSER/RAALTE - Op 20 februari waren spelers van E1/E2 en D3 van de handbalvereniging Combinatie ’64...
Bijzondere avond voor Walking Handball
LOSSER - Walking Handball blijkt een groot succes te zijn in Losser.
Berber Nijland reserve kampioen van Overijssel
HELLENDOORN - Dit weekend stond er weer een deel van de regiokampioenschappen op het programma.Er werd...
Carnavalstraining bij handbalvereniging Combinatie ‘64
LOSSER - Op 8 februari was weer de jaarlijkse carnavalstraining voor de H-jeugd en F-Jeugd van Handbalvereniging Combinatie ’64.
Hertruiters springen in de prijzen tijdens thuiswedstrijd
HELLENDOORN - Afgelopen week werd er in Hellendoorn een springwedstrijd georganiseerd.
OMMEN - Onder prima weersomstandigheden werd vandaag de 4e regiowedstrijd verreden op de crossbaan in Ommen.
Voor vele rijders een spannende dag omdat er nog veel punten nodig zijn om kampioen te worden in de regio.
Op de zeer mooie en technische crossbaan werd dan ook op het scherpst van de snede gestreden om de punten.
Met een deelnemersveld van 276 rijders verdeelt over 21 classes moesten er eerst 3 manches verreden worden ,waarna voor 3 leeftijd groepen er eerst een ¼ finale volgde .
Voor de andere rijders met minder dan 24 rijders in een groep volgde de ½ finale waar de eerste 3 zich mochten opmaken voor de grote finale waar dubbele punten te verdienen zijn voor het kampioenschap.
Uitslagen in de finale zijn:
Jongens 4-5 jaar : 2e Kyano van Vlimmeren.
Jongens 6 jaar: 1e Voen Veerkamp.
Jongens 7 jaar: 1e Damian Kragt.
Cruisers tot 37 jaar : 1e Tom Mars.
Cruisers 38 + : 1e Hendrik Jan Posthuma.
Jongens 9 jaar: 1e Kevin Koster.
Jongens 10 jaar : 2e Rick Kevelham.
Jongens 11 jaar : 1e Thijs Laarman, 2e Kevin Kragt.
Jongens 14 jaar : 2e Ruben Mars.
Jongens 17 + : 3e Stephan Geerling.
Na de regiowedstrijd werd er nog een openklasse verreden waar de eerste 3 met een mooie beker naar huis konden .
Bekers waren er voor:
Jongens 4-5 : 1e Kyano van Vlimmeren en 3e Milan Alferink.
Jongens 6-7: 2e Jasper Mollink.
Jongens 10-11 : 1e Thijs Laarman en 3e Kevin Kragt.
Tweet |
|
|
|
|